10 grudnia, godz. 17:00 - Galeria "Stara Kręgielnia"

Wydarzenie od: 2015-12-10

Otwarcie wystawy prac Reny Woty pt. "Twisted memory"

Wstęp wolny

Malarka urodziła się w Przemyślu, gdzie mieszka. Freelancer, członkini Związku Polskich Artystów Malarzy i Grafików i European Artists e.V. w Niemczech. Od 1998 roku zajmuje się malarstwem, grafiką, unikatową tkaniną, tworzy obiekty, instalacje, akcje i działania w przestrzeni otwartej. Laureatka Grand Prix: 6th International Artistic Linen Cloth Biennial (Krosno, 2010); Międzynarodowego Triennale Malarstwa Regionu Karpat - Srebrny Czworokąt 2009 (Przemyśl); Dorocznej Nagrody Artystycznej im. Mariana Strońskiego (Przemyśl, 2009). Stypendystka Prezydenta Miasta Przemyśla (2007).

Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu