14. CK OFF 2020 – edycja online

Za nami 14. CK OFF Festiwal Kina Niezależnego – edycja online. W ciągu dwóch festiwalowych dni obejrzeliśmy w sumie dwanaście filmów. Wśród nich znalazły się animacje, filmy fabularne i dokument.

Jury Festiwalu – Rafał Paśko, Monika Dróżdż i Kamil Dobrowolski – nagrodziło następujące filmy:

I Nagroda - 2000 złotych i statuetka festiwalowa
FIKOŁEK - reż. Milena Dutkowska

II Nagroda - 1500 złotych i statuetka festiwalowa
ZNOWU - reż. Kamila Jasińska

III Nagroda - 1000 złotych i statuetka festiwalowa
TAK.BLISKO - reż. Marek Głuszczak

Wyróżnienia - Statuetki festiwalowe
PRZYBYSZE - reż. Krzysztof Ryczek
MASTER SHOT - reż. Michał Stenzel

Swoją nagrodę przyznała również publiczność, która mogła głosować na filmy zakwalifikowane do pokazów konkursowych. 500 złotych i statuetkę festiwalową otrzymała Katarzyna Mazurkiewicz za film PŁATNERZ MUSI BYĆ MUZYKIEM.

Zdaniem Jury poziom tegorocznych filmów dopuszczonych do pokazów konkursowych był bardzo zróżnicowany, twórcy podejmowali różną tematykę i korzystali z różnych konwencji.

Kolejna edycja CK OFF już za rok!

Zobacz relację z ogłoszenia wyników: