14. Podkarpacki Festiwal Zespołów Tańca Ludowego "GACOK" w Gaci

Zapraszamy wspólnie z Wójtem Gminy Gać oraz Gminnym Ośrodkiem Kultury w Gaci zespoły i pary taneczne do udziału w 14 edycji Podkarpackiego Festiwalu Zespołów Tańca Ludowego "GACOK" w Gaci. W tym roku w formie ONLINE.

Warunkiem udziału jest przesłanie do 30 maja aktualnego nagrania układów tanecznych na wybranym nośniku: DVD lub Pendrive, wypełnionej karty zgłoszenia oraz klauzuli Rodo, podpisanej przez każdego członka zespołu.

Obowiązują tylko tańce podkarpackie. Szczegóły w zamieszczonym regulaminie Festiwalu.

Posiedzenie Jury odbędzie się 6 czerwca w Gminnym Ośrodku Kultury w Gaci, jego przebieg i ogłoszenie werdyktu będzie można śledzić na żywo na stronach internetowych organizatorów.

Natomiast koncert laureatów będzie można obejrzeć na stronach internetowych i FB organizatorów w dniu 15 czerwca.

Transmisja z przesłuchań konkursowych: https://www.twitch.tv/rylec17/videos

Plakat 14. Podkarpackiego Festiwalu Zespołów Tańca Ludowego Gacok w Gaci

Pobierz regulamin, kartę zgłoszenia i RODO

14. Podkarpacki Festiwal Zespołów Tańca Ludowego "GACOK" w Gaci - online

Zgłoszenia do 30 maja.

Posiedzenie jury 6 czerwca o godzinie 14:00 w GOK w Gaci.

Ogłoszenie werdyktu jury 6 czerwca na stronie www.ck.przemysl.pl i www.gac.pl.

Koncert laureatów 15 czerwca na stronie www.ck.przemysl.pl i www.gac.pl.