17 grudnia, godz. 13:00 – klub Piwnice, sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2017-12-17

17. Ludowy Jarmark Bożonarodzeniowy

Wstęp wolny

Głównym celem Jarmarku jest promowanie sztuki ludowej regionu. Na kiermaszu swoje rękodzieła związane z tym świątecznym okresem wystawią twórcy z Podkarpacia. Zaproszony zespół folklorystyczny zaśpiewa kolędy i pastorałki. Podczas imprezy rozstrzygnięty zostanie konkurs na „Szopki domowe i akcesoria kolędnicze”, który skierowany jest do osób dorosłych oraz do młodzieży i dzieci z „mistrzem” (czyli mistrz i uczeń) oraz 11. Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży „Bożonarodzeniowe ozdoby świąteczne”, którego celem jest podtrzymanie tradycji wykonywania ozdób, dekoracji oraz wszelkich prac plastycznych związanych z tym okresem.

Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu