18. Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form "Antrakt"

PROTOKÓŁ
Z posiedzenia JURY Konfrontacji Zespołów Teatralnych Małych Form ANTRAKT
9 czerwca 2016 r.
Centrum Kulturalne w Przemyślu

Komisja w składzie:
- Małgorzata Pruchnik-Chołka,
- Agata Pilawa,
- Damian Kierek

po obejrzeniu 5 teatrów w kategorii szkół gimnazjalnych postanowiła nagrodzić i wyróżnić:

I nagroda w wysokości 400 złotych wraz ze statuetką – Grupa Teatralna PLASTER z Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu,

II nagroda w wysokości 300 złotych – Szkolny Teatr Lalki i Aktora z Zespołu Szkół w Turzym Polu,

wyróżnienie w wysokości 200 złotych – Kółko teatralne z Niepublicznego Gimnazjum MORAWA w Przemyślu.

Nagrody, wyróżnienia oraz statuetka zostały ufundowane przez Centrum Kulturalne w Przemyślu.

PROTOKÓŁ
z posiedzenia Jury Konfrontacji Zespołów Teatralnych Małych Form ANTRAKT
10 czerwca 2016r.
szkoły ponadgimnazjalne

Komisja w składzie:
- Małgorzata Pruchnik-Chołka,
- Agata Pilawa,
- Damian Kierek

po obejrzeniu 6 teatrów w kategorii szkół ponadgimnazjalnych postanowiła nagrodzić i wyróżnić:

I nagroda w wysokości 400 zł wraz ze statuetką – Teatr PLASTER z Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu,

II nagroda w wysokości 300 zł – Teatr A PROPOS z Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki w Krasnem,

wyróżnienie w wysokości 200 zł – Teatr MEDIALNI z II liceum Ogólnokształcącego w Przemyślu.

Nominację do 38. Konfrontacji Zespołów Teatralnych Małych Form w Horyńcu-Zdroju 2017r. otrzymuje: TEATR PLASTER z Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu.

Jury dziękuje instruktorom, opiekunom i nauczycielom za pełną pasji i zaangażowania, często wieloletnią pracę z młodymi artystami.
Komisja z satysfakcją zauważa interesujące poszukiwania repertuarowe i ciekawe rozwiązania sceniczne w prezentowanych spektaklach.
Cieszy fakt, że Centrum Kulturalne w Przemyślu od 18 lat tworzy przestrzeń, umożliwiającą kolejnym pokoleniom młodych twórców prezentacje efektów ich działań.
Dziękujemy również organizatorowi za ufundowanie laureatom nagród.