23. Doroczne Spotkanie Poetów

26 października o godz. 12.00 w Klubie „Piwnice” Centrum Kulturalnego w Przemyślu odbędzie się  23.  Doroczne Spotkanie Poetów. Do udziału w tegorocznym Spotkaniu zgłosiło się 85 osób z całego województwa podkarpackiego. Są to osoby w różnym wieku i różnych zawodów, od debiutantów aż po tych ze statusem literata, wszystkich jednak łączy wspólna pasja. Ku radości organizatorów inicjatywa ta wciąż się rozrasta, z roku na rok gromadząc coraz większą liczbę uczestników, dla których nie bez znaczenia jest to, że mogą  tu spotkać wielu wspaniałych ludzi o podobnym widzeniu świata  i podobnej artystycznej wrażliwości.  Spotkanie nie jest konkursem, ma charakter otwarty. Co roku z tej okazji przygotowywany jest tomik z wyborem wierszy wcześniej nadesłanych przez uczestników. W trakcie imprezy poeci prezentują swoje utwory, a także opowiadają o swoim zamiłowaniu do poezji.