26 i 27 maja odbędzie się XI CK OFF

Po raz jedenasty w Przemyślu odbędzie się CK OFF - Festiwal Kina Niezależnego. Na dużym ekranie przez dwa dni zobaczymy kilkanaście bardzo interesujących propozycji. Odbędzie się też specjalny pokaz retrospektywny festiwalu dla szkół wraz z prelekcją. Celem Festiwalu Kina Niezależnego "CK OFF" jest popularyzacja sztuki filmowej, promowanie twórczości niezależnej i miasta Przemyśla. Do festiwalu mogą być zakwalifikowane filmy fabularne, dokumentalne, eksperymentalne oraz animacje. Zgłoszenie filmu jest bezpłatne. Każdy Twórca może zgłosić do 3 filmów, powstałych po 2014 roku. Komisja zakwalifikuje do festiwalu filmy o czasie trwania do 45 minut, nienadesłane wcześniej na festiwal. Dla zwycięskiego filmu, Jury przyzna nagrodę finansową GRAND PRIX XI Festiwalu Kina Niezależnego w Przemyślu „CK OFF” oraz statuetkę. Wstęp na festiwal jest bezpłatny (wejściówki do odbioru w kasie kina).

Termin nadsyłania filmu wraz z kartą zgłoszenia upływa dnia 30 kwietnia 2017 r. (decyduje data wpłynięcia filmu do Organizatora), na adres: Centrum Kulturalne w Przemyślu, XI Festiwal Kina Niezależnego CK OFF, ul. Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl.

Pobierz regulamin i kartę zgłoszenia