26 lutego, godz. 17:00 - klub Piwnice

Wydarzenie od: 2022-02-26

Przystanek Poezja - wieczór autorski Anny Gołojuch

Liczba miejsc ograniczona

Podczas cyklicznie organizowanego "Przystanku Poezja"  promujemy twórczość poetów z woj. podkarpackiego, od kilku lat skupionych w nieformalnej grupie w Centrum Kulturalnym w Przemyślu. W lutym będziemy gościć Annę Gołojuch, która podczas spotkania autorskiego pt. "Po śladach deszczu", zaprezentuje wiersze i namalowane przez siebie obrazy.  O Jej twórczości możemy przeczytać w Wirtualnym Salonie Poetyckim: https://ck.przemysl.pl/ck/-wiersze-przy-herbacie-anny-golojuch.html. Poza poezją jej wielką pasją jest malarstwo, interesuje się także grafiką, rysunkiem oraz fotografią. Próbkę jej talentu poznamy na  towarzyszącej spotkaniu wystawie. Spotkanie będzie rejestrowane, retransmisję z tego wydarzenia zamieścimy na kanale YouTube CK.

Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu