26 marca, godz. 16:00 - sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2017-03-26

Międzynarodowy Dzień Teatru - „REMINISCENCJE HORYNIECKIE” – prezentacja laureatów 38. Biesiady Teatralnej w Horyńcu – Zdroju

Wstęp wolny. Wejściówki do odebrania w kasie Centrum Kulturalnego. Kasa jest czynna od wtorku do niedzieli, od 14 do 20 i na godzinę przed spektaklem.

Widzowie obejrzą Teatr „PRZEDMIEŚCIE” z Rzeszowa w spektaklu „Podróż” - na podstawie powieści „Józef i jego bracia” Thomasa Manna oraz Teatr Satyry Zielona Mrówa z Lublina w spektaklu „Niech się miota złość na cię, czyli mówcie prawdę bajki i satyry rzetelne”- na podstawie satyr i bajek Ignacego Krasickiego.

Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu