30. Podkarpacki Festiwal Piosenki „Śpiewaj razem z nami” – Finał

Informujemy, że XXX Podkarpacki Festiwal Piosenki „Śpiewaj razem z nami” – Finał odbędzie się w przestrzeni wirtualnej. W dniach 19 do 21 marca 2021 roku nominowanych wokalistów z 2020 r. przez wybrane ośrodki kultury województwa podkarpackiego przesłucha Komisja Artystyczna, natomiast werdykt wraz z koncertem laureatów zostanie wyemitowany na stronie Centrum Kulturalnego 26 marca br.

Zakwalifikowani do Finału wokaliści w 2020 roku proszeni są o przesłanie do 15 marca 2021 r. nagrania video w formie mp4 za pomocą platformy internetowej WeTransfer lub Filemail na adres s.blaut@ck.przemysl.pl. Każdy utwór podpisany w osobnym pliku. Zgodnie z Regulaminem obowiązują piosenki wcześniej prezentowane na eliminacjach. Nie obowiązuje wpłata akredytacji.

Śpewaj Razem z Nami plakat