4 listopada, godz. 17:00 - Galeria "12", Klub "Piwnice" CK

Wydarzenie od: 2015-11-04

Wernisaż wystawy pt. "Prezentacje artystyczne” Warsztatów Terapii Zajęciowej w Korytnikach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Bachórcu i Birczy, Domu Pomocy Społecznej-Lipowica i Zgromadzenia Braci Albertynów w Przemyślu oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jarosławiu

Wstęp wolny

4 listopada o godz. 17:00  w  Galerii „12” odbędzie się wernisaż wystawy "Prezentacje artystyczne Warsztatów Terapii Zajęciowej w Korytnikach, Środowiskowego Domu Samopomocy w Bachórcu i Birczy, Domu Pomocy Społecznej-Lipowica i Zgromadzenia Braci Albertynów w Przemyślu oraz Ośrodka Szkolno-Wychowawczego i Warsztatów Terapii Zajęciowej w Jarosławiu"". Prace ponad 20 osób będzie można oglądać w Galerii "12" i Holu CK do 19 listopada.

W Klubie "Piwnice" gościnnie wystąpi kwartet gitarowy z Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu.

Organizator: Centrum Kulturalne w Przemyślu