6. Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek - komunikat

Organizatorzy informują, że ogłoszenie werdyktu jury VI Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Kalwarii Pacławskiej nastąpi w formie on-line na naszej stronie internetowej i kanale YouTube 31 stycznia 2021 r. o godz. 14.30.

Po odczytaniu werdyktu zapraszamy na Koncert Laureatów Festiwalu, który ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną również odbędzie się w formie on-line z nadesłanych przez uczestników nagrań.

Informujemy jednocześnie i serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w transmisji Mszy Świętej z Klasztoru oo. Franciszkanów w Kalwarii Pacławskiej pod przewodnictwem Metropolity Przemyskiego Arcybiskupa Adama Szala o godz. 16.30 za pośrednictwem strony: https://kalwaria.franciszkanie.pl/.

Plakat festiwalu