7 - 9 grudnia - klub Piwnice, sala widowiskowa

Wydarzenie od: 2018-12-07Wydarzenie do: 2018-12-09

18. Międzynarodowy Festiwal Jazzowy „Jazz bez...”

Bilety: 20 zł

Festiwal jest jedną z ważniejszych imprez muzycznych w kraju, na stałe wpisał się również do międzynarodowego kalendarza imprez jazzowych. Odbywa się równolegle w Przemyślu i we Lwowie oraz w innych miastach w Polsce i Ukrainie, a na program każdego koncertu składa się występ polskiego i zagranicznego zespołu oraz jam session. Festiwal zyskał sobie opinię imprezy prezentującej najlepsze wzorce muzyki improwizowanej. Przyczynia się również do budowania polsko-ukraińskich kontaktów kulturalnych a także tworzenia międzynarodowych formacji muzycznych.

Organizatorzy: Centrum Kulturalne w Przemyślu, Klub Inicjatyw Artystycznych Dzyga we Lwowie