9 listopada, godz. 19:00 - klub Piwnice

Wydarzenie od: 2018-11-09

PATRYCJUSZ GRUSZECKI TRIO – promocja płyty SOMETHING ABOUT

Bilety: 20 zł

Centrum Kulturalne w Przemyślu znalazło się wśród instytucji kultury z całej Polski wybranych do projektu „Polski Jazz 360°”, którego organizatorem jest Fundacja „Polski Jazz”. Jednocześnie otrzymało logo „Jazzowy Dom Kultury”. Projekt został dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Patronat objęło Polskie Stowarzyszenie Jazzowe oraz Jazz Forum – The European Jazz Magazine. „Polski Jazz 360°” to program edukacyjno-koncertowy, którego celem jest promocja muzyki i kultury jazzowej. W ramach tej inicjatywy w całym kraju odbywają się koncerty artystów czołowej polskiej sceny jazzowej.

Organizator: Fundacja "Polski Jazz", Centrum Kulturalne w Przemyślu