Doroczne Spotkanie Poetów - Tak było rok temu...

Szanowni Państwo, drodzy Podkarpaccy Poeci!

Co roku pod koniec października witaliśmy Was gorąco w progach naszej instytucji na Dorocznym Spotkaniu Poetów, tak miało być i podczas tegorocznej 26. już edycji tej imprezy. Niestety pandemia pokrzyżowała nam nasze plany i ze względu na obowiązujące ograniczenia sanitarne nie możemy spotkać  się osobiście. Postanowiliśmy jednak przenieść nasze spotkanie w sferę on-line.

Plakat 26. Dorocznego Spotkania Poetów

Tradycyjnie przygotowaliśmy tomiki wierszy, który wkrótce Wam prześlemy, ale także zmieszamy go w wersji PDF na naszej stronie. Przygotowaliśmy również z tej okazji krótką filmową retrospekcję zdjęć z ubiegłego roku, aby przywołać klimat tej imprezy.

Od początku listopada na naszej stronie i facebooku CK  oraz kanale YouTube dwa razy w tygodniu  będziemy zamieszczać filmy z Waszą twórczością. Wybrane wiersze 78 poetów z całego Podkarpacia, którzy zgłosili swój akces w tym roku do udziału w Spotkaniu, będą czytane w układzie alfabetycznym przez pracowników Centrum Kulturalnego w Przemyślu.
Serdecznie zachęcamy Was oraz  wszystkich miłośników poezji do ich wysłuchania i w ten sposób do spotkania z poezją.

Z utęsknieniem czekamy na następne spotkanie z Wami. Tymczasem przesyłamy najlepsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności, a także aby w tym trudnym czasie nie zabrakło Wam optymizmu i natchnienia do tworzenia nowych wierszy.

Jolanta Nowak
Centrum Kulturalne w Przemyślu