PROGRAM
PODKARPACKIEGO PRZEGLĄDU TEATRALNO-MUZYCZNEGO DLA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH „MELPOMENA”
PRZEMYŚL, 13-14 PAŹDZIERNIKA 2016
13 PAŹDZIERNIKA 2016
8.00 – 11.30 PRZYJAZD EKIP I ICH REJESTRACJA
8.30 – 8.45 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE PRZEGLĄDU
KATEGORIA TEATR
8.45 - 9.05 SOSW NR 1 W PRZEMYŚLU / EKIPA / „OPOWIEŚĆ O MIKO”
9.15 - 9.35 SOSW NR 1 W PRZEMYŚLU / „SPOTKANIE Z POETKĄ”
9.45 - 10.05 SOSW W STRZYŻOWIE / TACY – NIE INNI / „CZTERY PORY ROKU”
KATEGORIA PIOSENKA
10.15 – 10.20 SOSW FRYSZTAK / ZESPÓŁ WOKALNY OPUS/ „DO GRAJĄCEJ SZAFY GROSIK WRZUĆ”
10.10 - 10.15 SOSW W STRZYŻOWIE / TACY – NIE INNI / „A MOŻE BĘDZIE LEPIEJ”
10.20 - 10.25 SOSW FRYSZTAK / BARBARA MARMOL/ „ŚWIAT TO MUZYKA”
10.30 - 10.35 SOSW FRYSZTAK / NATALIA ZIELIŃSKA/ „DRZWI DO KARIERY”
10.40 - 10.45 SOSW FRYSZTAK / AGATA KUDRAK/ „STRASZNY BUDZIK”
10.50 - 10.55 SOSW FRYSZTAK / NATALIA ZALESKA/ „ŚRUBKI PANA MICHAŁA”
11.00 - 11.10 SOSW NR 1 PRZEMYŚL / KINGA KOWIESZKO / „LIST DO BOGA” / „GRAJ”
11.15 - 11.25 SOSW NR 1 PRZEMYŚL / KRYSTIAN RABSKI / „TOLERNACJA” / „POMIMO BURZ”
KATEGORIA TEATR
11.25 - 11.35 WTZ W BIAŁOBRZEGACH / „BYĆ CZŁOWIEKIEM...”
11.45 - 11.55 WTZ PRZY SPÓŁDZIELNI NIEWIDOMYCH START PRZEMYŚL / A CO TAM / „ŚPIJ, BAJKI ŚNIJ”
12.05 - 12.15 WTZ W STAREJ WSI / PANTA RHEI / „MIŁOŚĆ LEKARZEM”
12.25 - 12.35 WTZ STALOWA WOLA / PROMYKI NADZIEI / „ROMEO I JULIA”
12.45 - 12.55 WTZ LEŻAJSK / POZYTYWKA / „NIE IGRAJ Z DIABŁEM”
KATEGORIA PIOSENKA
13.05 - 13.15 WTZ USTRZYKI DOLNE / ARTYŚCI – AMATORZY / „JEDNO JEST NIEBO DLA WSZYSTKICH” / „ZA MGŁĄ”
13.20 - 13.30 WTZ STARA WIEŚ / PANTA RHEI / „SZUKAJ MNIE WSZĘDZIE I NIGDZIE” / „WIND OF CHANGE”
13.40 - 13.50 MIEJSKI DOM POMOCY SPOŁECZNEJ PRZEMYŚL / WSCHÓD I ZACHÓD SŁOŃCA / „TY ŚWIATŁOŚĆ DNIA” / „DO CIEBIE MAMO - LIST DO MATKI”
13.55 – 14.00 WTZ PRZY SPÓŁDZIELNI NIEWIDOMYCH START PRZEMYŚL / DARIUSZ PANKIEWICZ / „TOLERNACJA” / „JAK MINĄŁ DZIEŃ”
14.05 – 14.10 WTZ USTRZYKI DOLNE / TEODOR TUCKI / „WOLNOŚĆ”
14.15 - 14.20 WTZ USTRZYKI DOLNE / BARBARA ŁAPCZYŃSKA / „TYLE SŁOŃCA W CAŁYM MIEŚCIE”
14.20 - 15.00 OBRADY JURY
15.00 - OGŁOSZENIE WYNIKÓW / WRĘCZENIE NAGRÓD / ZAKOŃCZENIE PRZEGLĄDU
14 PAŹDZIERNIKA 2016
8.00 – 11.30 PRZYJAZD EKIP I ICH REJESTRACJA
8.30 – 8.45 OFICJALNE ROZPOCZĘCIE PRZEGLĄDU
KATEGORIA TEATR
8.45 – 9.00 ŚDS PRZEMYŚL / „TAJEMNICZY OGRÓD”
9.10 – 9.20 DPS ALBERTYNI PRZEMYŚL / BRACTWO MIŁOŚCI / „BALLADA O UPRZEJMYM RYCERZU”
9.30 – 9.50 ŚDS BACHÓRZEC / KRYSIALU / BAJKA SATYRYCZNA „CZERWONY KAPTUREK”
10.00 - 10.20 DPS WIELKIE OCZY / SŁONECZNE PROMYKI / „SŁONECZNIK”
10.30 – 10.50 DPS TARNOBRZEG / MICHAŁY / „RZEPKA”
11.00 – 11.20 DPS JAROSŁAW / OTO NASI / „BAJKA O SMOKU WAWELSKIM I SZEWCU DRATEWCE”
KATEGORIA PIOSENKA
11.30 - 11.40 DPS TARNOBRZEG / KRYSTYNA SMERECZYŃSKA, BRONISŁAW KOBYLARZ / „LIST DO MATKI” / „MATKO MOJA JA WIEM”
11.45 - 11.50 DPS JAROSŁAW / HANNA SUDOŁ / „KARETA ZŁOTA”
11.55 - 12.05 DPS MOSZCZANY / MOSZCZAŃSKIE STOKROTKI / „TEN KTO SIĘ ŚMIEJE” / „GDYBY TAK WRÓŻKĄ BYĆ”
12.10 - 13.00 PRZERWA / OBIAD (40 MIN.)
13.00 - 13.30 WYSTĘP ARTYSTYCZNY / OBRADY JURY
13.30 OGŁOSZENIE WYNIKÓW / WRĘCZENIE NAGRÓD / ZAKOŃCZENIE PRZEGLĄDU