Iwona Data "Odkrywam siebie" z cyklu Przystanek Poezja

27 listopada odbył się 49. „Przystanek Poezja” . Było to kolejne wirtualne spotkanie autorskie, podczas którego poznaliśmy twórczość Iwony Daty z Przemyśla.

„Przystanek  Poezja” organizowany jest cyklicznie od 1999 r. kilka razy w roku. Podczas wieczorów autorskich mięliśmy przyjemność poznać dotąd twórczość kilkudziesięciu poetów z Podkarpacia. Z powodu pandemii to już drugie w tym roku spotkanie organizowane wirtualnie, które dostępne jest od 27 listopada 2020 r. na stronie Centrum Kulturalnego – www.ck.przemysl.pl oraz na Facebooku i kanale YouTube CK.

Miłośników poezji zapraszamy na spotkanie autorskie zatytułowane „Odkrywam siebie”, którego gościem jest Iwona Data - mieszkanka Przemyśla, emerytowana nauczycielka, która wolny czas poświęca swoim ulubionym pasjom – sztuce i poezji. Poetka opowie nam o swoich zainteresowaniach, planach na przyszłość, a przede wszystkim zaprezentuje swoje wiersze, które zostały zamieszczone w specjalnie wydanym z tej okazji zeszycie poetyckim. Zbiorek wierszy dostępny jest do pobrania poniżej w pliku pdf.

PLIKI DO POBRANIA
  • |  Iwona Data "Odkrywam siebie"