Kolory życia - wieczór autorski Niny Opic

W czwartek, 28 listopada, w późnych godzinach popołudniowych,  w Centrum Kulturalnym w Przemyślu odbył się kolejny, 46. wieczór autorski z cyklu Przystanek Poezja. Wieczór ten był wyjątkowy, przepełniony dobrą energią i pozytywną myślą, których autorką była Nina Opic – rzeszowianka, psychoterapeutka, wykładowca akademicki, pisarka i poetka.

Wieczór autorski nosił nazwę „Kolory życia”… i tak barwnie autorka opowiadała o swoim życiu, przygodach i doświadczeniu, skarbiąc sobie ogromną sympatię wszystkich przybyłych na to spotkanie. Ciepła atmosfera, niebanalne wiersze i ciekawa osobowość Poetki  powodowały, że minuty spotkania uciekały niezwykle szybko – jednak dzięki swej energii, nie zostawiając po sobie  uczucia niedosytu, czy niedokończenia.
W każdym słowie pani Niny można było odkrywać fascynacje drugim człowiekiem i ogromną radość z obcowania z ludźmi, jednak, jak sama Poetka mówi, największą radość zawsze odnajdywała  w uśmiechu i niewyczerpanej radości dzieci – to dla nich tworzy bajki i opowieści, które niejednokrotnie zdobywały wyróżnienia i nagrody.

Na koniec spotkania pani Nina z uściskiem dłoni wręczała podpisane tomiki wierszy oraz chętnie odpowiadała na wszystkie pytania, które zadawali zainteresowani osobą pisarki, miłośnicy poezji.

Nina Opic, fot. Beata Nowakowska-Dzwonnik

Zobacz więcej zdjęć