Koncert najlepszych utworów zespołu ABBA

UWAGA! Koncert odwołany z przyczyn niezależnych od Centrum Kulturalnego.

"Mamma Mia!! Abba znowu na żywo!" - taki tytuł nosi show z lat 70-tych, artystów prezentujących największe przeboje zespołu Abba. "Zespół Black Red White Project" zaprezentuje się w rozszerzonym składzie: podstawowe trio smyczkowe wzbogacone zostało brzmieniem gitary akustycznej, elektrycznej i basowej, perkusję oraz klawisze. Czwórka młodych, zdolnych wokalistów zaraża pozytywną energią dzięki muzyce granej na żywo, a wszystko to w kolorowych cekinach i ubraniach z epoki. NA TAKIM WYDARZENIU NIE MOŻE WAS ZABRAKNĄĆ!! ZAPRASZAMY!Już 18 marca 2017r do Centrum Kulturalnego w Przemyślu ul. Konarskiego 9. Bilety do nabycia również w kasie kina w cenie 45 i 36zł (min.5 osób).

UWAGA! Koncert odwołany z przyczyn niezależnych od Centrum Kulturalnego.