Niedługo rusza casting do serialu Erynie

Serial oparty jest na podstawie książki Marka Krajewskiego. Emitowany będzie na antenie TVP. Część zdjęć realizowana będzie w Przemyślu, dlatego poszukujemy Statystów i Statystów Epizodystów z Przemyśla i okolicy. Zdjęcia będą realizowane w październiku tego roku.

Kogo szukamy??

Osób w wieku od 6 do 70 lat.

W  Przemyślu realizowane będą sceny w ekskluzywnej restauracji do której będą potrzebni eleganccy statyści w wieku 30-50 lat, sceny z udziałem dzieci (6-12 lat) i Rodziców (25-45 lat) z wyższych sfer, a także sceny z udziałem przechodniów w KAŻDYM  wieku, oraz klasy robotniczej w wieku 20-60 lat.

Na casting zapraszamy wszystkich w wieku 6-70 lat, nie trzeba mieć żadnego doświadczenia, każdą chętną osobę zapraszamy do statystowania!

CASTING (zapisy do bazy Statystów) ODBĘDZIE SIĘ W DNIACH 30 WRZEŚNIA I 1 PAŹDZIERNIKA W GODZINACH OD 10.00 DO 18.00 W CENTRUM KULTURALNYM W PRZEMYŚLU, UL.KONARSKIEGO 9.

Podczas castingu wypełnicie Państwo ankietę Statysty, w której poprosimy o podanie swoich danych kontaktowych, wymiarów (centymetry przygotujemy) oraz wykonamy Państwu fotografie do bazy statystów.

Zapraszamy.

Agencja Aktorska EDWIN FILM

71 780 50 59 (od 9.00 do 17.00)
71 780 59 27 (od 9.00 do 17.00)
www.casting.wroc.pl

Miejscem akcji serialu jest Lwów i Wrocław, a detektywa Eberharda Mocka zastąpi Edward Popielski.

We Lwowie wybuchła panika. Żadne dziecko nie może już być bezpieczne. W maju 1939 roku w strasznych męczarniach ginie mały chłopiec. Zbrodnia jest potworna. Kim będzie następna ofiara? Całe miasto liczy na pomoc komisarza Edwarda Popielskiego. Jednak komisarz nie chce przyjąć sprawy. Nie tym razem. Nie wie jeszcze, że został do tego wybrany. Przez mordercę. Przez Erynie, boginie zemsty. Przez przeznaczenie.