Oferta pracy - instruktor ds. upowszechniania i promocji kultury

OFERTA PRACY W CENTRUM KULTURALNYM W PRZEMYŚLU

Stanowisko: Instruktor ds. upowszechniania i promocji kultury.

Wymagania niezbędne:
wykształcenie wyższe o kierunku jednym z wybranych:
- etnograficznym lub etnologicznym,
- antropologicznym,
- etnomuzykologicznym lub muzycznym,
- humanistycznym,
- kulturoznawstwo,
- socjologiczne.

Opis stanowiska pracy:
1. Organizacja realizowanych w ramach Działu Dziedzictwa i Edukacji Kulturowej Projektów Kulturalnych, działań, wydarzeń, w tym:

a) ustalanie harmonogramów projektów,
b) przygotowywanie dokumentacji projektów,
c) realizacja projektów, rozliczanie i prowadzenie ewaluacji projektów,
d) tworzenie i prowadzenie budżetów szczegółowych realizowanych projektów,
e) przygotowanie i koordynacja umów, zamówień, wniosków z zakresu zamówień publicznych, nadzór nad realizacją umów, rozliczenia faktur i sprawozdań.

2. Bieżąca współpraca z jednostkami organizacyjnymi w Centrum Kulturalnym w Przemyślu wskazanymi przez Kierownika Działu.

Wymagania:
- znajomość dziedzictwa kulturowego województwa podkarpackiego,
- kreatywność przy organizacji i współorganizacji przedsięwzięć kulturalnych,
- umiejętność organizacji wydarzeń kulturalnych w oparciu o lokalne dziedzictwo kulturowe,
- biegła znajomość obsługi pakietu Microsoft Office,
- łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich,
- umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista,
- rzetelność, samodzielność, terminowość,
- mile widziana znajomość języków obcych.

Zakres obowiązków: organizowanie imprez, przeglądów, spotkań z zakresu dziedzictwa kulturowego i edukacji kulturowej związanej m.in. z kulturą ludową, kresową, pobudzanie inicjatyw kulturalnych w regionie, tworzenie możliwości prezentacji dorobku kulturowego.

Warunki pracy: praca w pełnym wymiarze czasu pracy, zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia.

Przewidywany termin zatrudnienia: 14 lutego 2022 r.

Wymagane dokumenty: kwestionariusz osobowy (wzór w załączniku), list motywacyjny, mile widziane referencje, proszę przesyłać w formie papierowej (w zaklejonej kopercie z dopiskiem OFERTA PRACY): ul. Konarskiego 9; 37-700 Przemyśl lub elektronicznej na adres a.zych@ck.przemysl.pl. Rekrutacja trwa od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia 02.02.2022 r.

Dodatkowe informacje udzielane są w sekretariacie CK lub pod numerem telefonu 16 678-20-09. Osoba do kontaktu – Specjalista ds. organizacji pracy sekretariatu i kadr Pani Anna Zych-Niżnik.

Po zakończonej rekrutacji oferty kandydatów nie przyjętych do pracy zostają usunięte.

PLIKI DO POBRANIA