• Slider 837
  • Slider 834
  • Slider 815
  • Slider 795
  • Slider 842

Oferta pracy w Centrum Kulturalnym w Przemyślu

OFERTA PRACY W CENTRUM KULTURALNYM W PRZEMYŚLU

Stanowisko: Instruktor ds. edukacji i organizacji działalności artystycznej.

Wymagania niezbędne: wykształcenie wyższe o profilu artystycznym – plastycznym.

Wymagania dodatkowe: przygotowanie pedagogiczne, przygotowanie teoretyczne i praktyczne z zakresu sztuki, grafiki i projektowania graficznego, kreatywność przy organizacji i współorganizacji przedsięwzięć kulturalnych, umiejętność pracy w zespole, łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich, mile widziane doświadczenie przy organizacji wystaw, biegła znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office, Adobe Photoshop, CorelDraw).

Zakres obowiązków: nadzór i prowadzenie Galerii „Stara Kręgielnia”, organizacja i współorganizacja wystaw twórców profesjonalnych
i amatorów, organizacja konkursów i przeglądów plastycznych, wykonywanie projektów graficznych plakatów, ulotek, zaproszeń, banerów, itp.,

Warunki pracy: praca w pełnym wymiarze czasu pracy, zatrudnienie w ramach umowy o pracę na czas określony z możliwością przedłużenia.

Przewidywany termin zatrudnienia: 10.09.2020 r.

Wymagane dokumenty: kwestionariusz osobowy + klauzula RODO, list motywacyjny proszę przesyłać w formie papierowej (w zaklejonej kopercie z dopiskiem OFERTA PRACY): ul. Konarskiego 9; 37-700 Przemyśl lub elektronicznej na adres a.zych@ck.przemysl.pl. Rekrutacja trwa od dnia ukazania się ogłoszenia do dnia 31.08.2020 r.

Dodatkowe informacje udzielane są w sekretariacie CK lub pod numerem telefonu 16 678-20-09. Osoba do kontaktu – Specjalista ds. organizacji pracy sekretariatu i kadr Pani Anna Zych-Niżnik.

Po zakończonej rekrutacji oferty kandydatów nie przyjętych do pracy zostają usunięte.

PLIKI DO POBRANIA
  • Biesiada TeatralnaOgólnopolski Festiwal Kapel Folkloru MiejskiegoKarpackie Biennale Grafiki Dzieci i MłodzieżyJazz bez

  • Budynek przystosowany dla osób niepełnosprawnych