Przeglądy folklorystyczne w kadrze zatrzymane

Centrum Kulturalne w Przemyślu w związku z zaistniałą sytuacją związaną z pandemią koronawirusa musiało zawiesić organizację wydarzeń kulturalnych, w tym także folklorystycznych współorganizowanych z Gminnymi Ośrodkami Kultury. W związku z tym planowane imprezy:

- Regionalny Przegląd Kapel Ludowych i Zespołów Śpiewaczych w Kańczudze,
- MAJÓWKA POD JAWOREM V Regionalny Przegląd Zespołów Śpiewaczych i Tradycyjnych Potraw w Hadlach Szklarskich,
- GACOK XIV Podkarpacki Festiwal Zespołów Tańca Ludowego w Gaci,
- FESTYN POD PLATANEM XXII Regionalny Przegląd Grup Śpiewaczych w Zarzeczu,
nie odbędą się w tym roku.

Ponieważ nie możemy się z Państwem spotkać, zachęcamy do spotkania za pośrednictwem strony internetowej CK. Rezerwujemy na niej specjalne miejsce pn. PRZEGLĄDY FOLKLORYSTYCZNE W KADRZE ZATRZYMANE... dedykowane właśnie Wam, gdzie chcemy zamieszczać zdjęcia z minionych edycji wyżej wymienionych przeglądów, inaczej mówiąc będzie to foto-relacja widziana waszymi oczami.

Prosimy zatem o nadsyłanie zdjęć w formie elektronicznej na adres: dziedzictwo@ck.przemysl.pl wraz z wpisanym w treści „Oświadczeniem” lub pocztą tradycyjną na adres: Centrum Kulturalne w Przemyślu, ul. S. Konarskiego 9, 37-700 Przemyśl. Zdjęcia tradycyjne po zeskanowaniu zostaną odesłane. Prosimy o podanie autorów zdjęć, gdyż chcemy je odpowiednio podpisać z poszanowaniem praw autorskich.
Zachęcamy do przejrzenia fotograficznych archiwów i nadsyłania zdjęć.

Życzymy Państwu dużo zdrowia i wytrwałości w obecnej sytuacji z nadzieją na jej pomyślny obrót i powrót do działań kulturalnych, które ubogacają naszą codzienność.

Zapraszamy do spotkania w sieci dzięki chwilom w kadrze zatrzymanym... i obejrzenia nadesłanych zdjęć.

PLIKI DO POBRANIA