Przystanek Poezja - wieczór autorski Haliny Pusio

Poezja i malarstwo to dwie największe pasje Haliny Pusio.  Niedawno dołączyło do nich fotografowanie. Jako poetka zadebiutowała  w 2014 roku tomikiem „Jezus czeka”. W 2016 r. jej  jedenaście wierszy znalazło się w antologii „Peron literacki” Wydawnictwa KryWaj z Koszalina, a siedem utworów w lubelskim almanachu poezji religijnej „A duch wieje kędy chce...”.  W 2017 r. ukazał się tomik „Na fali błękitu w ramionach purpury”. Jej wiersze można było usłyszeć także w przemyskim Radiu Fara. Ponadto często publikuje na Facebooku.
Zapraszamy na wieczór autorski organizowany w ramach „Przystanku Poezja”, połączony z finisażem wystawy "Sercem malowane". Po obejrzeniu pięknych obrazów będzie można posłuchać utworów poetki, powstałych na przestrzeni kilku ostatnich lat. Każdy z przybyłych gości otrzyma tomik wraz z autografem Autorki.