Trwa Festiwal Folkloru Polskiego - 56. Sabałowe Bajania

Trwa Festiwal Folkloru Polskiego - 56. Sabałowe Bajania - Ogólnopolski Konkurs Gawędziarzy, Instrumentalistów, Śpiewaków, Drużbów i Starostów Weselnych, który odbywa się w Domu Ludowym w Bukowinie Tatrzańskiej i potrwa do 14.08.

Z naszego regionu wystąpi aż czterech reprezentantów. W dzisiejszym bloku od godziny 15.00 wystąpi Martyna Pigan z Cieplic, która wystąpi w grupie instrumentalistów w kategorii młodzieżowej. W jutrzejszym bloku od godziny 15.00 wystąpią: Jakub Czapla z Dębicy (instrumentalista, kategoria dorośli) oraz Grupa Śpiewacza PORĘBIANKI z Drohobyczki (grupa śpiewacza w kategorii dorośli). W sobotę w bloku od godziny 10.00 wystąpi Helena Szpytma z Gaci (śpiewak w kategorii dorośli).

Klikając w link można przenieść się do Bukowiny Tatrzańskiej i na żywo oglądać występy naszych reprezentantów oraz być na bieżąco z wydarzeniami prosto z Domu Ludowego: https://sabalowebajania.pl/sabalowe-bajania/live/