VI Podkarpackie Spotkania Teatralne dla Osób z Niepełnosprawnościami

Jest październik, a w związku z tym małymi krokami zbliżają się nasze spotkanie teatralne, wielkie święto sztuki dla osób z niepełnosprawnościami.

Zapraszamy do Centrum Kulturalnego w Przemyślu 19 i 20 października, gdzie zaprezentują się teatry z Sopotu, Wrocławia, Warszawy, Rzeszowa, Jarosławia i Przemyśla.

Usłyszymy gawędy Gawędziarza Jańca z Przemyśla i opowieść o Zuzannie Ginczance w muzycznej oprawie Moniki Adamiec, nie zabraknie też sopockiego ducha teatralnego. Przeniesiemy się w piękne górskie krajobrazy za sprawą Anety Głowackiej, poczujemy meksykańskie rytmy, posłuchamy opowieści o zwierzętach i zobaczymy teatralne cienie w Kinie Centrum.

19 października, środka 10.00-12.00, prezentacje teatralne

• Rafał Paśko, Bajka pn. Jajko (tłumaczenie na PJM), ok. 20 minut,  spektakl grany na scenie sali widowiskowej z widzami. Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc
  • Monika Adamiec, Wyjaśnienie. Opowieść literacka o Zuzannie Ginczance, występują Monika Adamiec i Filip Kot (Rzeszów), ok. 20 minut
  • Teatr Ubogi Relacji (Sopot), 27 minut