Warsztaty budowy i animacji lalki

Mazowiecki Instytut Kultury zaprasza wszystkich chętnych do uczestnictwa w Warsztatach budowy i animacji lalki.

Warsztaty obejmują kompendium wiadomości przydatnych do prowadzenia zespołu teatralnego z wykorzystaniem lalek. Zajęcia będą prowadzone przez doskonałych fachowców w tej dziedzinie: aktorów, animatorów lalki i przedmiotu, znakomitego specjalistę od budowy lalki oraz pedagoga reżysera spektakli z przedszkolakami. Uczestnicy wykonają lalki różnego rodzaju oraz przygotują etiudę animując lalkę i tę samą etiudę w żywym planie.

W trosce o zachowanie amatorskich zespołów teatru lalkowego, namawiamy dyrektorów placówek do kierowania swoich uzdolnionych i chętnych pracowników do udziału w warsztatach, gdzie w miłej atmosferze można zdobyć podstawową wiedzę w tej dziedzinie.

Czas trwania warsztatów to 7 spotkań w następujących terminach: 8, 22, 29 października; 12, 19 26 listopada. Siódme spotkanie, zamykające cykl warsztatów, odbędzie się w Teatrze Lalka – termin do uzgodnienia. Pierwsze spotkanie 8 października 2016 r. odbędzie się o godz. 10.00 w siedzibie MIK w Warszawie na ul. Elektoralnej 12.

Koszt uczestnictwa wynosi 650 zł.

Więcej informacji oraz karta uczestnictwa na stronie www.mik.waw.pl.

Kontakt: Anna Mizińska
tel. 22/ 586 42 14