Wierszami i muzyką powitaliśmy lato

„Witaj lato” - pod takim tytułem 23 czerwca 2022 r. w Klubie „Piwnice” podczas „Wieczoru z poezją” wraz z licznie przybyłą grupą twórców i miłośników poezji przywitaliśmy radośnie tę piękną i gorącą porę roku wierszami i muzyką.  W iście letnim klimacie, czemu służyła także odpowiednia aranżacja wnętrza, wysłuchaliśmy autorskich wierszy Stefanii Klukiewicz-Bigos, Anny Gołojuch, Teresy Paryny, Janiny Cieśli, Łucji Wiszlańskiej, Marii Brodowicz, Iwony Daty, Marii Markiewicz, Pawła Piętala, Haliny Pusio i  Ewy Nuckowskiej-Semko. Ponieważ lato kojarzy się głównie  z wakacjami, relaksem, wędrówkami, słońcem i przyrodą, to taka też tematyka wierszy przeważała w zaprezentowanej nam twórczości poetyckiej. W czasie spotkania można było też usłyszeć utwory muzyczne w wykonaniu Małgorzaty Stankiewicz i Jej męża Witolda oraz Jerzego Markowicza.

Na scenie klubowej  pojawili się również najmłodsi artyści ze Studia Piosenki „Aga”,  którzy pod okiem pani Agnieszki Marcińczak szlifują swoje wokalne umiejętności.  Piosenki dla zebranych zaśpiewały Amelia Orzechowska, Kamila Jakobscha i Sara Bembenek.

fot. Katarzyna Medelczyk - Szkółka

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć >>>>