Wyniki eliminacji wojewódzkich Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

Protokół

z posiedzenia jury eliminacji wojewódzkiego Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego

przeprowadzonego w dniu 15 kwietnia  2016 r.

w Centrum Kulturalnym w Przemyślu

Jury w składzie:

-   Jan Zdziarski - przewodniczący

-   Teresa Babińska

-   Jakub Prachowski

-   Sebastian Stachurski

po wysłuchaniu 9 wykonawców poezji śpiewanej oraz obejrzeniu  6  teatrów jednego aktora  i  2 propozycji w kategorii “wywiedzione ze słowa”, postanowiło przyznać:

I. W kategorii teatrów jednego aktora:

Nagrodę wraz z nominacją na eliminacje centralne Kindze Wygnaniec z  Jarosławia

II nagrodę (wraz z nominacją na podstawie nagrania) Aleksandrze Bernatek  z Przemyśla

III nagrodę Sylwii Drogoń ze Strzyżowa

Przyznano również wyróżnienie :

Bernadetcie Wilk z Rzeszowa,  Agnieszce Górskiej z Dębicy.

II. W kategorii poezji śpiewanej:

I Nagrodę wraz z nominacją na eliminacje centralne przyznano   Aleksandrze  Ożóg  z Dębicy,

II Nagrodę  wraz  z nominacją na podstawie nagrania  przyznano Monice Adamiec  z Rzeszowa ,

III Nagrodę  wraz  z nominacją na podstawie nagrania  przyznano  Oliwii Czubosze  z  Lubaczowa,

IV Nagrodę  wraz  z nominacją na podstawie nagrania  przyznano  Katarzynie Nierodzie z Rzeszowa.

Wyróżnienia  przyznano :  Sylwii Gawurze  z Jarosławia, Klaudii Lisowskiej  z Trzciany ,  Klaudii Łopatkiewicz  z Jasła.

III. W kategorii “wywiedzione ze słowa“

Nagrodę wraz  z nominacją na eliminacje centralne przyznano Szymonowi Dorakowi   z Sędziszowa Małopolskiego.

Wyróżnienie  przyznano Julii Bukale z Dębicy.

Jury dziękuje wszystkim wykonawcom oraz wszystkim ich instruktorom i opiekunom. Dziękujemy Centrum Kulturalnemu  w Przemyślu za sprawne przeprowadzenie eliminacji i ufundowanie nagród.

Przemyśl,  15 kwietnia 2016  r.