Wystawa prac plastycznych dzieci i młodzieży z warsztatów plastycznych CK

3 czerwca w "Galerii 12" otwarto wystawę prac uczestników Warsztatów Plastycznych dla Dzieci i Młodzieży. Na wystawie można obejrzeć efekt cotygodniowych zajęć, które obywały się w Centrum Kulturalnym od października 2016 r. do maja 2017 r.  Prawie 40 uczestników w czterech grupach wiekowych pracowało  twórczo pod okiem najpierw Grażyny Dobrowolskiej,  a od marca Rafała Kureczki, rozwijając swoje umiejętności i poznając różne techniki plastyczne.  Barwną i różnorodną ekspozycję tworzą zarówno grafiki wykonane przez młodzież jak i niezwykle kolorowe rysunki najmłodszych uczestników warsztatów. Podczas wernisażu wystawy dzieci wraz z gratulacjami i życzeniami miłych wakacji otrzymały dyplomy uczestnictwa i słodkie upominki. Prace młodych artystów można podziwiać do 13 czerwca.

Zobacz zdjęcia z otwarcia wystawy