X Festiwal Kina Niezależnego CK OFF

Za nami 10. edycja Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF. Jury w składzie Piotr Matwiejczyk, Jarek Szubrycht, Henryk Łoziński po obejrzeniu 16 filmów postanowiło przyznać następujące nagrody i wyróżnienia:

Grand Prix Festiwalu Kina Niezależnego CK OFF - za dojrzałość, bohaterów z krwi i kości, brak łatwych rozwiązań i spójność formy z treścią oraz za Rambo - zdobył film „To czego chcę” Damiana Kocura.

Pierwsze wyróżnienie - za bezpretensjonalne i szczere pokazanie miłości na tym etapie, kiedy ona jeszcze nie jest skomplikowana i trudna - zdobył film „Debiut – Miłość” Sylwii Rosak.

Drugie wyróżnienie - za korzystanie z możliwości jakie daje kino z pełnym rozmachem - zdobył film „Dawno temu na Śląsku” w reżyserii Tomasza Protokowicza.

Trzecie wyróżnienie - za ambitną próbę przeniesienia na polskie warunki amerykańskiego kina gatunkowego - zdobył film „Myszy i szczury” Kacpra Anuszewskiego.

Nagrodę publiczności zdobył film „Dawno temu na Śląsku” w reżyserii Tomasza Protokowicza.

Nagrodzonym gratulujemy, a my zamykamy dekadę z filmem niezależnym w naszym mieście i rozpoczynamy przygotowania do kolejnej edycji święta kina w Przemyślu!