Z poezją i z kolędą

Na „Wieczór z poezją”, który odbył się w Klubie „Piwnice” CK  9 stycznia, zaproszenie przyjęło spore grono przemyskich poetów i miłośników poezji.  Poetyckie refleksje związane ze świętami Bożego Narodzenia, wierszowane życzenia noworoczne, zaprezentowali: Janina Cieleń, Alicja i Monika Lach, Janina Fida-Kuszpit, Paweł Piętal, Elżbieta Kazienko, Stefania Klukiewicz-Bigos, Halina Pusio, Łucja Wiszlańska, Władysław Zych i Maria Żemełko. Podczas wieczoru zadebiutowała Anna Gołojuch, która po raz pierwszy odważyła się wyciągnąć swoje wiersze „z szuflady”.

Piękna poezja okraszona była kolędami w wykonaniu śpiewającego i grającego na gitarze przemyskiego barda, Jerzego Markowicza i saksofonisty Jarosława Fedasza. Wyjątkowy pełen uroku nastrój, jaki stworzyli obaj muzycy,  zachęcił do wspólnego kolędowania wszystkich uczestników wieczoru.

Zobacz więcej zdjęć