Zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych

Z okazji jubileuszu 30-lecia działalności Centrum Kulturalnego w Przemyślu pod obecną nazwą, zapraszamy do udziału w Dniach Otwartych instytucji oraz w bezpłatnych warsztatach skierowanych do dzieci i młodzieży szkół podstawowych i średnich.

Dni Otwarte odbędą się od 20 do 24 września, a oferta obejmuje dwie propozycje do wyboru:

I propozycja: od godz. 8:00 do godz. 11:00. Składa się z dwóch części:
- „Praca CK od kuchni”. W nietypowy i zaskakujący sposób uczniowie będą mieli okazje zobaczyć pracę i działalność instytucji, miejsca na co dzień niedostępne (np. kabinę kinooperatora, zaplecze sceny) oraz zapoznać się z historią i ofertą Centrum Kulturalnego w Przemyślu.
- Warsztaty plastyczne - do wyboru przewidujemy warsztaty tworzenia makiety budynku CK lub plakatu promującego działalność CK. Wykonane prace zostaną zaprezentowane podczas wystawy jubileuszowej.

II propozycja: od godz. 12:00 do godz. 13.30, lub 13:30 – 15:00. Składa się wyłącznie z jednej części:
- „Praca CK od kuchni”. W nietypowy i zaskakujący sposób uczniowie będą mieli okazję zobaczyć pracę i działalność instytucji, miejsca na co dzień niedostępne (np. kabinę kinooperatora, zaplecze sceny) oraz zapoznać się z historią i ofertą Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

Preferowana liczba młodzieży uczestniczącej w zajęciach to około 25-30 osób. Dla uczestników przygotowaliśmy pamiątkowe upominki. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 września. Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zainteresowanych udziałem w warsztatach prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 - 16:00:
Katarzyna Medelczyk – Szkółka, tel.16 678 20 09 wew. 533
Bernadetta Janduła, tel.16 678 20 09 wew. 532