Zaproś znajomego do Podkarpackiego - konkurs

Przez ostatnie miesiące zachęcaliśmy do wirtualnych wędrówek, podając dziesiątki linków, dzięki którym każdy zainteresowany mógł przenieść się do miejsca, w którym być może jeszcze nie był, był i miał okazję przywołać wspomnienia lub przysposobić wiedzę, której jeszcze nie posiadał. Tym razem chcemy, aby podróże przestały być wirtualne.

Trwa czas wakacji, urlopów i wyjazdów. Częstym kierunkiem wakacyjnych tras są miasta, ich okolice i zabytki. Podkarpackie jest jednym z tych regionów, gdzie niezwykle cennych, pochodzących z wielu okresów zabytkowych obiektów zachowało się bardzo dużo. Stanowią one  niejednokrotnie charakterystyczny element krajobrazu kulturowego Polski.

Dlatego chcemy dzielić się naszym regionem i zachęcać do jego poznawania i odkrywania. Chcemy przekonać turystę, że Podkarpacie to chodzenie po górach, wspaniała regionalna kuchnia, unikalna kultura i zabytki.

Może i ty odwiedzisz  niezwykłe zakątki Podkarpacia i zechcesz o nich opowiedzieć? Może twoja przygoda zachęci do podróżowania po Podkarpaciu?

Zaproś znajomego do Podkarpackiego - plakat

PLIKI DO POBRANIA
  • |  Regulamin konkursu "Zaproś znajomego do Podkarpackiego"