• Piłkarska uczta "Przemka"

W dniach od 20 listopada do 18 grudnia br.,  z udziałem naszej drużyny narodowej,  będą rozgrywane piłkarskie Mistrzostwa Świata 2022. W przerwach między kolejnymi meczami, dla wyciszenia emocji i uspokojenia nerwów, proponujemy rozwiązywanie zadań szaradziarskich związanych z futbolem., które opracował pan Czesław Żygłowicz, członek naszego klubu. Starszym kibicom szczególnie polecamy historyczną wirówkę, która przypomni nam dawnych piłkarzy, którzy odnosili międzynarodowe sukcesy.

• Listopadowe reminiscencje "Przemka"

Listopad to miesiąc szczególny, czas zadumy, skupienia i refleksji nad przemijalnością życia. To czas kiedy wspominamy tych, którzy odeszli.  Członkowie Klubu "Przemek" nie zapominają o swoich zmarłych klubowiczach: Leszku Grzywaczu i Tadeuszu Włodyce, zadania których postanowiliśmy przypomnieć. Zapraszamy również do rozwiązywania pozostałych zadań, które poświęciliśmy tematyce listopadowych rozważań.

• Jesienne łamigłówki "Przemka"

23 września rozpoczęła się kalendarzowa jesień, która potrwa do 21 grudnia. Ta pora roku od wieków inspiruje ludzi pióra i  malarzy. Zainspirowała również Czesława Żygłowicza - członka naszego Klubu Szaradziarskiego „Przemek”, który na początek jesieni przygotował kilka zadań szaradziarskich.

• Co wiesz o Mickiewiczu

2022 r. został ogłoszony przez Sejm Rokiem Romantyzmu Polskiego. Symbolicznym początkiem tej epoki w rodzimej twórczości jest rok 1822, kiedy to ukazały się Ballady i Romanse A. Mickiewicza.

Proponujemy Państwu sprawdzenie swojej wiedzy o dziełach naszego narodowego wieszcza.

• Łamigłówki na lato

By uprzyjemnić Państwu letni wypoczynek członkowie naszego Klubu przygotowali dla Was specjalny zestaw łamigłówek o tematyce wakacyjnej, o różnym stopniu trudności. Bedzie je można pobrać, wydrukować i rozwiązywać gdziekolwiek tylko będziecie...

• Rozwiazania łamigłowek wiosennych

Klub "Przemek" przygotowuje dla Państwa nowe zadania szaradziarskie o tematyce wakacyjnej. Już wkrótce zamieścimy je na stronie, tymczasem podajemy prawidłowe rozwiązania łamigłówek wiosennych.

• Łamigłówki wiosenne

Przed nami długi weekend i czas na odpoczynek, na który wszyscy z utęsknieniem czekamy. Podczas majówkowego relaksu Przemyski Klub Szaradzistów  „Przemek” zaprasza do  rozwiązywania wiosennych łamigłówek,  ułożonych przez naszych klubowiczów.

• Rozwiązania zadań z 21 nr "Przemkowych Łamigłówek"

Wylosowaliśmy nagrody książkowe za prawidłowe rozwiązania zadań szaradziarskich umieszczonych w Przemkowych Łamigłówkach nr 21.

• Świąteczne łamigówki

Już wkrótce święta, by wprowadzić Państwa w magiczny, świąteczny nastrój w kolejnym numerze "Przemkowych Łamigłówek" przygotowaliśmy dla Was zadania szaradziarskie nawiązujące tematycznie do zbliżających się świąt Bożego Narodzenia.

• Rozwiązania zadań z 20 nr "Przemkowych Łamigłówek"

Wylosowaliśmy nagrody książkowe za prawidłowe rozwiązania zadań szaradziarskich umieszczonych w Przemkowych Łamigłówkach nr 20.