• Przemkowe łamigłówki nr 16

Polecamy kolejny, szesnasty już numer “Przemkowych łamigłówek” z wieloma ciekawymi zadaniami przygotowanymi przez naszych klubowiczów, które powinny umilić Państwu ponure, deszczowe jesienne dni.

• Przemkowe łamigłówki nr 15

W 15 numerze "Przemkowych Łamigłówek" przygotowaliśmy dla Państwa kilkanaście łamigłówek o różnym stopniu trudności.
    Mamy nadzieję, że podczas letnich, wakacyjnych dni przyjemnie będzie Państwu oderwać się od codzienności, niezależnie gdzie będziecie spędzać urlop.

• Konkurs szaradziarski "W hołdzie papieżowi" rozstrzygnięty

Rozstrzygnęliśmy konkurs szaradziarski "W hołdzie Papieżowi", który ogłosiliśmy z okazji 100-lecia urodzin Jana Pawła II.

• W hołdzie Papieżowi

18 maja minęło 100 lat od urodzin papieża Jana Pawła II. Członkowie Klubu Szaradzistów "Przemek" chcąc uczcić tę niezwykłą rocznicę  przygotowali dla Państwa zadania nawiązujące do tego wydarzenia.

• "rOZRYWKA" POLECA

Włączyłeś się do akcji i nie wychodzisz z domu? Słusznie! Ale co robić przez te dwa tygodnie? Książki przeczytane, seriale znasz na pamięć, mieszkanie wysprzątane na tip-top, twój kot ma już cię dosyć… Nie martw się! Mamy dla ciebie coś ekstra – KRZYŻÓWKI!

Właściwie archiwalne zestawy zadań z różnych turniejów szaradziarskich, zebrane w jednym miejscu – i na dodatek zupełnie za darmo. Wystarczy wejść tutaj lub kliknąć na poniższy link, wybrać interesujący nas zestaw, pobrać, wydrukować i… żegnaj, nudo!

>>> Akcja #zostańwdomu z "Rozrywką"

• UWAGA!!! KOMUNIKAT

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemiologicznego redakcja „Rozrywki” odwołuje we wszystkich szesnastu ośrodkach eliminacje strefowe do XVIII Szaradziarskich Mistrzostw Polski zaplanowane na 4 kwietnia, a także finał przewidziany na 13 czerwca.

Jednocześnie informujemy, że ww. eliminacje i finał przekładamy na przyszły rok, a ich terminy zostaną ujęte w planie imprez szaradziarskich na rok 2021, który zamieścimy na stronie internetowej „Rozrywki” i wydrukujemy w dwutygodniku „Rozrywka” 2021, nr 1.

• Przemkowe łamigłówki nr 14

Klub Szaradzistów „Przemek” przygotował dla Państwa sporą porcję wiosennych, różnorodnych zadań szaradziarskich. Zachęcamy do ich rozwiązywania.

• Smutne pożegnanie

Z wielkim żalem i smutkiem informujemy o śmierci naszego kolegi, wieloletniego sekretarza klubu „Przemek” – Leszka Grzywacza.

• Przemkowe Łamigłówki nr 13

Przed nami najbardziej rodzinne ze wszystkich świąt - Boże Narodzenie, które będziemy celebrować przy blasku choinki i dźwiękach kolęd. Po wspólnej wieczerzy zachęcamy Państwa do rozwiązywania naszych łamigłówek. Mamy nadzieję, że będzie to przyjemny relaks dla Was i Waszych bliskich.

• Przemkowe Łamigłówki nr 12

Na krótkie jesienne dni i długie wieczory polecamy nasz nowy numer “Przemkowych łamigłówek” z wieloma ciekawymi zadaniami, przygotowanymi przez naszych klubowiczów. Bezpłatną wersję papierową można otrzymać w Kasie CK. Miłej zabawy!