• Przemkowe ŁAMIGŁÓWKI NR 20

Na długie jesienne wieczory przygotowaliśmy dla Państwa wiele ciekawych zadań szaradziarskich. Życzymy miłej rozrywki i zapraszamy do rozwiązywania i przesyłania zadań. Czekamy do 15 grudnia 2021 r.

• Wylosowaliśmy nagrody za rozwiazania z "Przemkowych Łamigłówek" Nr 19

30 września 2021 r.. spośród przesłanych nam prawidłowych rozwiązań zadań szaradziarskich umieszczonych w Przemkowych Łamigłówkach w nr 19, wylosowaliśmy nagrody książkowe.

• PRZEMKOWE ŁAMIGŁÓWKI NR 19

Tegoroczne lato jest pełne sportowych emocji. Piłkarskie EURO 2020, Igrzyska Olimpijskie, te najważniejsze sportowe wydarzenia znalazły odzwierciedlenie w zadaniach przygotowanych specjalnie do wakacyjnego numeru "Przemkowych Łamigłówek". Przygotowaliśmy dla Was także wiele innych ciekawych zadań szaradziarskich, w których zachęcamy do letnich wędrówek po naszym pięknym regionie. Życzymy miłej rozrywki i zapraszamy do rozwiązywania i przesyłania zadań.

• O "Przemku" na filmowo

W materiale "Goście: Jola i Przemek", który powstał z okazji realizacji projektu „Treści na lat 30”,  nasza koleżanka Jola Nowak opowiada o działalności Klubu. Zapraszamy do jego obejrzenia.

• Przemkowe Łamigłówki nr 18

Polecamy numer specjalny „Przemkowych Łamigłówek” przygotowany przez Przemyski Klub Szaradzistów ”Przemek” w związku z jubileuszem Centrum Kulturalnego w Przemyślu, które działa pod tą nazwą od 30 lat.
    W numerze 18 "Przemkowych Łamigłówek" nasz Klub, działający pod auspicjami CK, przygotował również szereg zadań szaradziarskich, kluczem do ich rozwiązania są treści ukryte na stronie instytucji.

• Krzyżówka "Przemka" na pochmurny dzień

Gdy za oknami ponuro, szaro i pada deszcz to najczęściej źle to wpływa na nasz nastrój, bardzo tęsknimy za wiosennym słońcem. Z pomocą śpieszy Przemyski Klub Szaradzistów „Przemek”.

• Nagrody i rozwiązania z nr 17 Przemkowych Łamigłówek

Wylosowaliśmy nagrody spośród nadesłanych prawidłowych rozwiań zadań szaradziarskich zamieszczonych w nr 17,  świątecznej edycji "Przemkowych Łamigłówek".

• Świąteczny numer "Przemkowych Łamigłówek"

Wciąż czekamy na rozwiązania ze świątecznego 17 numeru "Przemkowych Łamigłówek". 5 marca 2021 r. spośród osób, które prześlą nam co najmniej 3 prawidłowe rozwiązania  i jednocześnie udostępnią kontakt rozlosujemy dwie nagrody książkowe.

• Wylosowaliśmy nagrodę za rozwiązania z nr 16 Przemkowych Łamigłówek

27 listopada 2020 r. wylosowaliśmy nagrodę  -spośród 6 przesłanych nam prawidłowych rozwiązań zadań szaradziarskich umieszczonych w Przemkowych Łamigłówkach  w  nr 16.

• Losowanie nagród za rozwiązania Przemkowych Łamigłowek nr 15

9 września Kasia Medelczyk-Szkółka z Centrum Kulturalnego wylosowała zdobywców nagród za prawidłowe rozwiązania zadań szaradziarskich  umieszczonych w 15 numerze "Przemkowych Łamigłowek".